my secret diary - studiolumen

Przejdź do treści

Menu główne:

my secret diary

KREATYWNA FOTOGRAFIA PORTRETOWA
tel: 737 96 30 30
KRAKÓW

Co to takiego Sekretny Dzienniczek?
Sekretny Dzienniczek to sesja, którą jest dla każdej kobiety niezbędna. Po co?
Żeby zachować swoją urodę na zawsze. Nie czekaj aż schudniesz, aż odchowasz dzieci, aż zmienisz fryzurę — dzisiaj jest najlepszy i jedyny moment, abyś utrwaliła swoje piękno na zawsze. Być może wrócisz do tych zdjęć za kilka, kilkanaście lat. A może pokażesz je, na przykład w formie prezentu swojemu ukochanemu.
Nasze studio gwarantuje odpowiedni sprzęt i światło, znakomite wizażystki i relaksujący nastrój w czasie sesji. Zakres sesji zależy od Ciebie.  Pokażemy Ci jak pozować i  sprawimy, że na naszych zdjęciach będziesz wyglądała niebiańsko. Będziesz się czuła jak gwiazda filmowa. I tak będziesz wyglądała na naszych zdjęciach.


Każdą sesje poprzedza spotkanie, na którym ustalamy jej zakres i szczegóły.  Wiem z doświadczenia, że bardzo często, kiedy znikają pierwsze obawy ze strony modelki, otwiera się ona na więcej, nabiera odwagi i pewności we własne siły.
Ale nawet kiedy czas i życie były dla Ciebie nieżyczliwe potrafię stworzyć zdjęcia, na których odnajdziesz swoją kobiecość i zmysłowość. I uwierzysz, że taka jesteś. Taka sesja to wspaniała terapia na brak wiary w siebie i w swoją atrakcyjność.
Często słysze słowa: jaka ja byłm głupia, że nie zrobiłam sobie takiej sesji jak miałam 20 lat, albo 10 lat temu.
Zatrzymaj więc na zawsze  czas. Wyobrażasz sobie na pokazujesz takie zdjęcia dorastającej wnuczce? Bezcenne!!!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego